MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Fönster 7707183
nr 770 7183
Fönster
5 + 4 pcs. , height: 136 + 142, wear, damages.
5 + 4 st. , höjd: 136 + 142
Condition: slitage, skador
300
SEK 400
Monday August 13 2012
at 17:58:50
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr